Naujienos   Žemėlapiai   Fotogalerija   Struktūra ir kontaktai
 
Apie parką
Informacija lankytojams
Informacija gyventojams
Lankytojų centras
Teisinė informacija
Administracinė informacija
Paslaugos
Leidiniai
Nuorodos

© Metelių regioninis parkas
Naujienos

Muzikos festivalis ,,Metelio banga 2009“

Žinomų ir mylimų dainų skambesys nuvilnijo Metelio krantais. Paminėjome Lietuvos vardo tūkstantmetį, susirinkome kartu į vieną didelį būrį, pasinėrėme į smagios dainos sūkurį.  

Nekasdienė aplinka – Metelio ežero bangos, įsiūbavo susirinkusiuosius festivalio svečius, bei dalyvius. Skambėjo nuostabios dainos, įvairūs kūriniai, kuriuos dovanojo vietiniai atlikėjai: duetas Vaida ir Vytautas Sakalauskai, instrumentinis duetas Simona ir Rita, nuostabių balsų merginų duetas iš Lazdijų, Druskininkų ,,Vokalinis trio“, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro vokalinė studija ,,Akimirka“ , Stebulių laisvalaikio salės estradinė grupė ,,Žiburys“,  Lazdijų kultūros centro estradinė grupė ,,Kryžkelė“ , bei žinomos estrados žvaigždės: Neli Paltinienė, Onutė Karkauskaitė, Liveta ir Petras Kazlauskai, Ingrida Kazlauskaitė. Na o žiūrovams linksmas istorijas porino Stefanija Navardaitienė.  

Netrūko ir apdovanojimų. Labiausiai patikusią grupę ar atlikėją rinko festivalio žiūrovai, bei komisija. Laimingiesiems buvo įteikti prizai: pirmosios vietos nugalėtojams vokalinei studijai ,,Akimirka“  prizą isteigė UAB ,,Omnitel“, antrosios vietos nugalėtojams Vaidai ir Vytautui Sakalauskams, bei trečiosios vietos nugalėtojams duetui iš Lazdijų, atiteko Lazdijų rajono savivaldybės įsteigti prizai.  

 Na o Metelio ežero valdovo dovanomis buvo apdovanotos perspektyviausios, balsingiausios, energingiausios grupės. Taigi festivalyje netrūko nei dainų nei linksmų istorijų, o visų svarbiausia, kad netrūko nuostabių žiūrovų šypsenų!                                                                                                                                                           

IMG_0226.jpg

 

IMG_0224.jpg

 

   Kultūrologė Eglė Kiguolytė
Grįžti
  

  

  

 

Metelių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga.
Seirijų g. 2, Metelių k., 67482 Lazdijų raj., tel./faks. (8-318) 43 649, el. paštas info@meteliuparkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 293371090.