Naujienos   Žemėlapiai   Fotogalerija   Struktūra ir kontaktai
 
Apie parką
Informacija lankytojams
Informacija gyventojams
Lankytojų centras
Teisinė informacija
Administracinė informacija
Paslaugos
Leidiniai
Nuorodos

© Metelių regioninis parkas
Naujienos

Keliauk kitaip konkursas: Gamtos riteris

Kviečiame dalyvauti projekto „Keliauk kitaip“ (www.keliaukkitaip.lt) organizuojamame konkurse ,,Gamtos riteris”.

Garbingas “Gamtos riterio” titulas bus  skiriamas už nuopelnus saugomoms teritorijoms ir aplinkai palankaus elgesio propagavimą, eko draugiškumą, už pastangas tvarkant ir prižiūrint gamtą. Kandidatu į šį titulą gali pretenduoti bet kas: pažįstamas, darbdavys ar darbuotojas, draugas, kaimynas ar giminaitis – “Gamtos riteriais” taps tik patys draugiškiausi aplinkai žmonės, kurie kas dieną gyvena ir stengiasi gyventi giliąja eko prasme.

Kandidatus, jų nuveiktų darbų aprašymus ar fotografijas  siųskite į gamtosriteris@keliaukkitaip.lt arba užpildykite anketą http://www.keliaukkitaip.lt/index.php/keliauk/registerkonkursas.

Konkurso laimėtojus rinks “Keliauk kitaip” portalo lankytojai ir svečiai. “Gamtos riteriai” ir juos paskelbę aprašymų autoriai bus apdovanoti vertingais prizais, daugiausiai balsų surinkusios dalyvių istorijos bus publikuojamos “Keliauk kitaip” garbės skiltyje ir “Eko bangos” naujienose.

Informacija apie kitus „Keliauk kitaip“ organizuojamus konkursus rasite: http://www.keliaukkitaip.lt/index.php/keliauk/konkursai_archyvas

Projektą „Kompleksinė visuomenės informavimo ir švietimo apie saugomų teritorijų svarbą bei aplinkai palankų gyvenimo būdą programa ,,Keliaukime kitaip!“ finansuoja Europos  regioninės plėtros fondas pagal 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programą.

 Regionines_pletros_fondas.jpgKeliauk_kitaip.jpg
Grįžti
  

  

  

 

Metelių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga.
Seirijų g. 2, Metelių k., 67482 Lazdijų raj., tel./faks. (8-318) 43 649, el. paštas info@meteliuparkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 293371090.