Naujienos   Žemėlapiai   Fotogalerija   Struktūra ir kontaktai
 
Apie parką
Informacija lankytojams
Informacija gyventojams
Lankytojų centras
Teisinė informacija
Administracinė informacija
Paslaugos
Leidiniai
Nuorodos

© Metelių regioninis parkas
Naujienos

Draugystės diena gamtoje

Jei norime turėti draugų, patys būkime draugiški,  

Patys ieškokime kelio ar takelio link draugų,  

Patys tieskime draugystės tiltus...  

 

       Su tokiais žodžiais, spalio12 dieną, į Metelių regioninį parką rinkosi Alytaus rajono mokyklų mokinių savivaldos, organizacijų, būrelių vadovai ir aktyviausi nariai. Gražiame gamtos kampelyje, prie Dusios ežero esančiame lankytojų centre – Gamtos mokykloje, vyko popietė – susitikimas „Draugystės diena gamtoje“. Visus nustebino dalyvių gausa. Susirinko 120 moksleivių ir 15 mokytojų, panorusių susipažinti, įgyti patirties, ja dalintis su kitais ir turiningai praleisti laisvalaikį. Šį renginį organizavo bendruomeninė organizacija „Dainavos kaukas“ ir Alytaus rajono mokinių taryba, kaip partneriai Metelių regioninio parko direkcija.  

       Susipažinę su Metelių regioninio parko lankytojų centro ekspozicija, apžvelgę Dusios ežero platybes pro teleskopą, išklausę ekologės pranešimą apie migruojančius paukščius ir pasiskirstę į grupes, dalyviai iškeliavo gamtiniu taku. Nors ruduo, bet gamtoje kiekvienas randa vis naujų, nematytų, negirdėtų paslapčių, gamta - tai neišsenkantis žinių šaltinis. Kelionė neprailgo, miškas klegėjo nuo keliautojų balsų. Bekeliaujant atsirado naujų pažinčių, užsimezgė draugystė. Grįžus neteko liūdėti, nes laukė kūrybinės užduotys, įvairios varžytuvės, žaidimai ir apdovanojimai.  

    Pučiantis žvarbus rudeniškas vėjas visus suginė prie laužo. Ore pasklido kepamų dešrelių kvapas, ilgai aidėjo įspūdžius besidalijančių moksleivių balsai. O neapsakomai skamios ant laužo virtos sriubos užteko visiems.  

    Gaila, kad rudens diena tokia trumpa ir reikia skirstytis į namus. Moksleiviai pažadėjo, kad ši draugystės diena ne paskutinė, kad bus dar daug tokių gražių ir prasmingų dienų.
 

 Vaikai.jpg
Grįžti
  

  

  

 

Metelių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga.
Seirijų g. 2, Metelių k., 67482 Lazdijų raj., tel./faks. (8-318) 43 649, el. paštas info@meteliuparkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 293371090.