Naujienos   Žemėlapiai   Fotogalerija   Struktūra ir kontaktai
 
Apie parką
Informacija lankytojams
Informacija gyventojams
Lankytojų centras
Teisinė informacija
Administracinė informacija
Paslaugos
Leidiniai
Nuorodos

© Metelių regioninis parkas
Naujienos

Geriems darbams progų nereikia

Geriems darbams nereikia akcijų ir triukšmo, tam tereikia noro. Savaitgalį Alytaus ATV klubas „Griausmas“ nusprendė praleisti kiek kitaip nei dauguma tautiečių, kurie išsiilgę vasaros pradėjo Dzūkijos ežerų apgultį. Šeštadienį klubo nariai su šeimomis leido ne su gaiviaisiais gėrimai ežero pakrantėje ar pajūry, o su šiukšlių maišais rankose, kuopdami apleistą sąvartyną Sabinavo kaime.

2013_05_20_talka_Griausmas__26_.jpg

Kadangi klubo vyrai ir jų šeimos į darbą žiūri tikrai rimtai, tai krovininis visureigis su priekaba buvo pakrautas per 30 minučių, likusį „grobį“ teko palikti prie anksčiau surinktos krūvos, kurią išvežti reikės žymiai talpesnio transporto.

2013_05_20_talka_Griausmas__9_.jpg

Net ir besiilsint po rimto darbo, nuobodžiauti neteko, vakarop susiruošus namo, poilsiautojai atkreipė dėmesį į ežere apvirtusią nedidelę burinę jachtą arba burlentę (dėl didelio atstumo buvo sunku tiksliai pasakyti). Vaikinai ilgai nedvejojo ir pasinaudoję vietoje buvusia žvejų valtimi, puolė į pagalbą. Tačiau pusiaukelėje juos aplenkė gelbėtojai su motoriniu laiveliu, todėl klubo vyrų pagalbos neprireikė.

2013_05_20_talka_Griausmas__38_.jpg

Savaitgalis buvo praleistas prasmingai: ir Lietuva tapo truputėlį švaresnė, ir nuotykių netrūko, ir darbas draugų kompanijoje tikrai negąsdino.  
Grįžti
  

  

  

 

Metelių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga.
Seirijų g. 2, Metelių k., 67482 Lazdijų raj., tel./faks. (8-318) 43 649, el. paštas info@meteliuparkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 293371090.