Naujienos   Žemėlapiai   Fotogalerija   Struktūra ir kontaktai
 
Apie parką
Informacija lankytojams
Informacija gyventojams
Lankytojų centras
Teisinė informacija
Administracinė informacija
Paslaugos
Leidiniai
Nuorodos

© Metelių regioninis parkas
Naujienos

Dviračių žygis aplink Dusios ir Metelio ežerus

Birželio 29 dieną įvyko 40 kilometrų dviračių žygis „Mink į priekį“ aplink Dusios ir Metelio ežerus. Šiais metais pedalus mynė 108 dviratininkai iš Lazdijų rajono, Alytaus, Kauno ir Marijampolės, Vilniaus ir Šiaulių miestų. Dviračių entuziastai aplankė jotvingių supiltus Prelomciškės ir Papėčių piliakalnius, Kryžių šventovę ir senąsias Akuočių kapines.

Žygio organizatoriai ir dalyviai dėkoja renginio rėmėjams – Lazdijų rajono savivaldybės administracijai, UAB „Neptūno vandenys“, Porolono gamyklai UAB „Vita Baltic International“ ir G. Cimakausko kalakutų ūkiui. Šis žygis yra Lazdijų rajono savivaldybės administracijos finansuojamo projekto „Dviem ratais į sveikatą“ dalis. Projektą įgyvendina Metelių regioninio parko direkcija, Lazdijų turizmo informacinis centras, dviratininkų klubas „MTB Riders club“ ir Lazdijų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Tikriausiai dauguma dalyvių rekomenduotų savarankiškai pervažiuoti šiuo maršrutu, kuris yra vaizdingas ir nesudėtingas. Maršrutas prasideda ir baigiasi prie Metelių regioninio parko direkcijos. Maršruto kryptis – pagal laikrodžio rodyklę. Juo važiuodami užtruksite 4 valandas. Maršruto ilgis – 40 km., iš kurių 20 km – asfaltuotas kelias. Automobilių eismas neintensyvus. Susidomėjusieji gali atsisiųsti ir atsispausdinti maršruto žemėlapį.

Maršruto žemėlapis
Mankšta prieš žygį
Sustojimas prie Ačuočių kapinių

 
Grįžti
  

  

  

 

Metelių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga.
Seirijų g. 2, Metelių k., 67482 Lazdijų raj., tel./faks. (8-318) 43 649, el. paštas info@meteliuparkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 293371090.