Naujienos   Žemėlapiai   Fotogalerija   Struktūra ir kontaktai
 
Apie parką
Informacija lankytojams
Informacija gyventojams
Lankytojų centras
Teisinė informacija
Administracinė informacija
Paslaugos
Leidiniai
Nuorodos

© Metelių regioninis parkas
Naujienos

Kelionė dviračiais po Lazdijų kraštą

Rugsėjo 7 dieną įvyko žygis dviračiais „Mink į priekį 2013. Antras dublis“. Kelionę pradėjome puikiai įrengtame Baltajo ežero paplūdimyje netoli Lazdijų. Vaizdingas 40 kilometrų ilgio maršrutas  vedė per Giraitės mišką, Giraitės,  Verstaminų, Rudaminos ir Žemaitkiemio gyvenvietes. Žygio dalyviai turėjo progą apžvelgti Lazdijų krašto apylinkes nuo jotvingių supiltų Giraitės ir Rudaminos piliakalnių.

Mink_i_prieki_2013_2.jpg
Oras buvo puikus, rudenėjanti gamta džiugino akis nuostabiais vaizdais. Maršrutas vedė labai įvairiais keliais: buvo ir asfalto, ir lauko keliukų, miško. Kartais atrodė jog vis siaurėjantis keliukas per pievas tuoj baigsis. Kelionė su visais sustojimais prie lankytinų objektų užtruko apie keturias valandas. Kalvotos vietovės iš daugelio dalyvių pareikalavo ištvermės ir kantrybės, tik Alytaus dviračių klubo „MTB riders“ vyrams panašu jog buvo ne pati sunkiausia treniruotė.
Ir kokia gi kelionė be nuotykių: keletas dalyvių dalį kelionės pabaigė techninės pagalbos automobilyje, nes kalvotas reljefas ir smėlėtas miško keliukas kaip reikiant  patikrino ir dalyvių ir technikos pasirengimą.
Mink_i_prieki_2013_3.jpg


Mink_i_prieki_2013_1.jpg Mink_i_prieki_2013.jpg
Grįžti
  

  

  

 

Metelių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga.
Seirijų g. 2, Metelių k., 67482 Lazdijų raj., tel./faks. (8-318) 43 649, el. paštas info@meteliuparkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 293371090.