Naujienos   Žemėlapiai   Fotogalerija   Struktūra ir kontaktai
 
Apie parką
Informacija lankytojams
Informacija gyventojams
Lankytojų centras
Teisinė informacija
Administracinė informacija
Paslaugos
Leidiniai
Nuorodos

© Metelių regioninis parkas
Naujienos

Savaitgalį vyko patikrinimas Dusios ir Metelio ežeruose

Šių metų rugpjūčio 2 dieną Metelių regioniniame parke esančiuose Dusios ir Metelio ežeruose buvo vykdomas bendras patikrinimas, siekiant nustatyti plaukiojimo savaeigėmis transporto priemonėmis, žvejybos taisyklių ir saugomų teritorijų rėžimo pažeidimus.

Reido metu buvo tikrinama  žvejų mėgėjų bilietai, patikrinta 16 savaeigių ir 3 nesavaeigės vidaus vandenų plaukiojimo priemonės, surašyti 3 administracinių teisės pažeidimų protokolai.

Metelių regioninio parko direkcija primena, kad vandens motociklais plaukioti Metelių regioninio parko teritorijoje esančiuose vandens telkiniuose draudžiama. Nuo rugpjūčio 1 d. savaeigėmis plaukiojimo priemonėmis plaukioti galima, kai savaeigės plaukiojimo priemonės bendras variklių galingumas neviršija 8 kW .  

Reikėtų atkreipti dėmesį, jog net ir po rugpjūčio 1 d. plaukiojimas tam tikrose ežerų dalyse yra ribojamas. Draudžiama plaukioti savaeigėmis ir burinėmis plaukiojimo priemonėmis arčiau kaip 300 m nuo kranto, išskyrus išplaukimą ar parplaukimą lėta eiga. Šie apribojimai reikalingi tam, kad besiruošiantys migracijai paukščiai būtų mažiau trikdomi ir tinkamai pasiruoštų savo kasmetinei kelionei.

IMG_6848.JPG

Grįžti
  

  

  

 

Metelių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga.
Seirijų g. 2, Metelių k., 67482 Lazdijų raj., tel./faks. (8-318) 43 649, el. paštas info@meteliuparkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 293371090.