Naujienos   Žemėlapiai   Fotogalerija   Struktūra ir kontaktai
 
Apie parką
Informacija lankytojams
Informacija gyventojams
Lankytojų centras
Teisinė informacija
Administracinė informacija
Paslaugos
Leidiniai
Nuorodos

© Metelių regioninis parkas
Naujienos

Patikrinimas Dusios ir Metelio ežeruose

Navigacijos sezonui artėjant į pabaigą Metelių regioniniame parke esančiuose Dusios ir Metelio ežeruose buvo vykdomas bendras patikrinimas, siekiant nustatyti plaukiojimo savaeigėmis transporto priemonėmis, žvejybos taisyklių ir saugomų teritorijų rėžimo pažeidimus.

Reido metu buvo tikrinama žvejų mėgėjų bilietai, patikrinta 15 savaeigių plaukiojimo priemonių, surašyti 5 administracinių teisės pažeidimų protokolai.

Dažniausiai pasitaikantys pažeidimai yra pasibaigusi privalomoji techninė motorinės vandens transporto priemonės apžiūra, gelbėjimosi priemonių neturėjimas, arba plaukiojimas galingesnį variklį turinčia vandens transporto priemone negu tuo metu leidžiama.

Reikėtų atkreipti dėmesį, jog plaukiojimas tam tikrose ežerų dalyse yra ribojamas. Dusios, Metelio ir Obelijos ežeruose draudžiama plaukioti savaeigėmis ir burinėmis plaukiojimo priemonėmis arčiau kaip 300 m nuo kranto, išskyrus išplaukimą ar parplaukimą mažiausiuoju savaeigės plaukiojimo priemonės greičiu. Šie apribojimai reikalingi tam, kad besiruošiantys migracijai paukščiai būtų mažiau trikdomi ir tinkamai pasiruoštų savo kasmetinei kelionei.


Grįžti
  

  

  

 

Metelių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga.
Seirijų g. 2, Metelių k., 67482 Lazdijų raj., tel./faks. (8-318) 43 649, el. paštas info@meteliuparkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 293371090.