Naujienos   Žemėlapiai   Fotogalerija   Struktūra ir kontaktai
 
Apie parką
Informacija lankytojams
Informacija gyventojams
Lankytojų centras
Teisinė informacija
Administracinė informacija
Paslaugos
Leidiniai
Nuorodos

© Metelių regioninis parkas
Naujienos

Maršrutas nuo Punios iki Ispanijos

Vienos dienos pėsčiųjų žygių jau per mažai? Nori atrasti save ir supančią aplinką? Kviečiame keliauti Šv. Jokūbo keliu.

2017 metais buvo nužymėtas 127 kilometrų penkių dienų pėsčiųjų maršrutas nuo Punios Alytaus rajone iki Seinų Lenkijoje. Tai Šv. Jokūbo piligriminio, turistinio, pažintinio maršruto tęsinys. Šis kelias skirtas ne tik tikintiesiems. Nuo Seinų kelionę galima tęsti šv. Jokūbo keliais iki Santiago de Compostela šv. Jokūbo katedros Ispanijoje, kur, kaip manoma, ilsisi Šv. Jokūbo palaikai.

maršruto ženklinimo pavyzdys

Maršrutas vingiuoja vaizdingais lauko, miško ir mažo intensyvumo asfaltuotais keliais pro bažnyčias, lankytinus gamtos bei kultūros objektus. Nepaklysti padeda ant kelio dangos, pakelės medžių ir akmenų nupieštos geltonos kriauklės mėlyname fone ir geltonos rodyklės. Jau parinktos nakvynės ir maitinimo įstaigos Alytuje, Miroslave, Meteliuose ir Lazdijuose. Lietuvos teritorijoje piligrimai per dieną turėtų nupėdinti nuo 22 iki 30 kilometrų. Keliaujantieji gaus lietuviškus piligrimo pasus.

Dvidešimt septynių kilometrų kelio atkarpa veda Metelių regioninio parko keliais pro Kryžių šventovę, Metelių apžvalgos bokštą ir Metelių regioninio parko lankytojų centrą. Gražios panoramos piligrimams atsivers nuo Papėčių piliakalnio.

etapo Meteliai - Lazdijai žemėlapis

Daugiau informacijos galima rasti puslapyje http://www.CaminoLituano.com/ ir facebook paskyroje adresu www.facebook.com/Camino.lt/ .

Ilgos kelionės pradžia yra pirmas žingsnis.
Grįžti
  

  

  

 

Metelių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga.
Seirijų g. 2, Metelių k., 67482 Lazdijų raj., tel./faks. (8-318) 43 649, el. paštas info@meteliuparkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 293371090.