Naujienos   Žemėlapiai   Fotogalerija   Struktūra ir kontaktai
 
Apie parką
Informacija lankytojams
Informacija gyventojams
Lankytojų centras
Teisinė informacija
Administracinė informacija
Paslaugos
Leidiniai
Nuorodos

© Metelių regioninis parkas
Naujienos

Artėja žygis dviračiais „Lieknoji plukė“

Ar esi matęs Dusios ir Metelio ežerų platybes? Ar žinai, kaip atrodo lieknoji plukė? Metelių regioninio parko direkcija kviečia gegužės 19 d. į vidutinio sunkumo žygį dviračiais aplink Metelio ežerą.

Žygio dalyviai galės pažvelgti į Metelio ežerą nuo Metelių apžvalgos bokšto ir Papėčių piliakalnio. Užsuksime prie legendomis apipinto Laumės akmens, keliausim per tris gatvinius kaimus ir sausose pievose ieškosime žydinčių lieknųjų plukių.

Žygio „Lieknoji plukė“ dalyviai renkasi gegužės 19 d. 10 val. prie Metelių regioninio parko lankytojų centro (Seirijų g. 2. Metelių k. Lazdijų r. sav.). Bus galimybė pasirinkti 25 arba 30 kilometrų ilgio maršrytą. Žygis skirtas paminėti Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį.

Būtina išankstinė registracija el.paštu tomas.pikunas@meteliuparkas.lt arba telefonu 867938928. Žygio dalyvio mokestis - 3 eurai. Taip pat kviečiame paremti regioninį parką įsigyjant savanorišką 1 euro vertės lankytojo bilietą.

Didelė maršruto dalis yra asfaltuota, tačiau yra nemažai įkalnių ir nuokalnių. Po žygio bus galima ant laužo išsikepti savo atsivežtų dešrelių, paplaukioti su irklente ar išbandyti elektrinę riedlentę.

Neturi savo dviračio, bet nori keliauti? Tai maža problema. Direkcija gali paskolinti 25 dviračius ir dviratininko šalmus.

Žygio dalyvių dviračiai turi būti techniškai tvarkingas. Kiekvienas dalyvis atsako už savo sveikatą ir daiktų saugumą.Vaikiai iki 16 m. dalyvauja su lydinčiu pilnamečiu asmeniu.

Lauksime jūsų su gera nuotaika!
Grįžti
  

  

  

 

Metelių regioninio parko direkcija. Valstybės biudžetinė įstaiga.
Seirijų g. 2, Metelių k., 67482 Lazdijų raj., tel./faks. (8-318) 43 649, el. paštas info@meteliuparkas.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 293371090.